Praca w Laser-met

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko. Zapraszamy w przyszłości.

Jeżeli na naszej stronie nie ma obecnie stanowiska odpowiadającego Twojemu doświadczeniu i kwalifikacjom, prześlij nam pomimo to swoją aplikację, a my zarejestrujemy Cię w naszej bazie danych.

W momencie, gdy pojawi się odpowiednie stanowisko, skontaktujemy się z Tobą. Materiały prosimy przesyłać na adres e-mail kadry@laser-met.com.pl

Na życiorysie prosimy umieścić następującą klauzulę:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Laser-met Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 nr 101, poz.926 z póź. zm.).

O firmie Kontakt Kariera Dotacje unijne Zapytania ofertowe Polityka cookies vka

Firma Laser-Met w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 -2013, oraz w oparciu o umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości wdrożyła do produkcji "Moduły ogrodzeniowe z funkcją bariery przeciwpowodziowej". Powyższą ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych posiadających nieruchomości na terenach zagrożonych potencjalnymi podtopieniami i powodziami. Ze względu na uniwersalność i modułowość zabudów nasz produkt może uchronić Państwa przed nieprzewidzianymi skutkami powodziowymi. Szczegółowe informacji uzyskają Państwo w naszym dziale Marketingu jak też mogą zapoznać się osobiście w naszej firmie.

laser-met@laser-met.com.pl mapa strony LASER-MET Sp. z o.o.
09-400 Płock ul. Kostrogaj 1