Cięcie metali

Świadczymy usługi w zakresie wycinania laserem dowolnych kształtów z blach i innych materiałów palnych przy pomocy niemieckich wycinarek firmy Trumpf. Cięcie laserowe zapewnia powtarzalność wykonania części z dużą dokładnością. Wycinarki laserowe zapewniają szybkie wykonanie z blach bardzo skomplikowanych części po kosztach znacznie niższych niż metodami tradycyjnymi. Wycinanie laserem to nowoczesna, najszybsza i najdokładniejsza z obecnie stosowanych metod cięcia blach. Częściom wykonanym tą technologią rzadko potrzebna jest dodatkowa obróbka metali. Zalety wycinania laserowego: gładka i czysta powierzchnia (nie wymaga obróbki wykończeniowej), oszczędność materiału poprzez występowanie wąskiej szczeliny cięcia, duża szybkość i elastyczność procesu. Firma nasza posiada trzy nowoczesne wycinarki o następujących parametrach:

Cięcie laserowe

cięcie laserowe

dokładność cięcia: do +/- 0,05 mm/m
wielkość arkusza: max 2000x4000 mm
grubość cięcia:
stal zwykła: do 15 mm
stal nierdzewna: do 12 mm
aluminium: do 8 mm
brąz, miedź: do 8 mm
tytan: do 4 mm

posiadamy "Rotolas"- urządzenie do wycinania dowolnych kształtów w rurach
- zakres od ø 10 - ø 324.

części wykonywane na wycinarkach laserowych

Przykładowe części wykonywane na wycinarkach laserowych. Koszt części nr 4 wykonanej metodami tradycyjnymi wynosi 32 zł, a przy wycinaniu laserowym tylko 15 zł. Dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni ~1400 m2 z suwnicami oraz innymi maszynami do obróbki metali.


Cięcie plazmowe

wypalarka plazmowa

wypalarka plazmowa UXD-P-2000 (sterowana komputerem)
wymiary robocze stołu 1770x7800mm
grubość wycinania plazmą 0,5 ÷ 10mm; gaz naturalny)


Cięcie płomieniowe

wypalarka płomieniowa

wypalarka płomieniowa CXC-P 3500
(sterowana komputerem; z czterema palnikami i stołem roboczym o wymiarach 2300x6000mm; grubość wypalania płomieniem 5 - 100mm),

wypalarka płomieniowa Vanad Arena Proxima
(sterowana komputerem; wymiary robocze stołu 3000x12000 mm; grubość wypalania płomieniem 3 - 300 mm)

O firmie Kontakt Kariera Dotacje unijne Zapytania ofertowe Polityka cookies vka

Firma Laser-Met w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 -2013, oraz w oparciu o umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości wdrożyła do produkcji "Moduły ogrodzeniowe z funkcją bariery przeciwpowodziowej". Powyższą ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych posiadających nieruchomości na terenach zagrożonych potencjalnymi podtopieniami i powodziami. Ze względu na uniwersalność i modułowość zabudów nasz produkt może uchronić Państwa przed nieprzewidzianymi skutkami powodziowymi. Szczegółowe informacji uzyskają Państwo w naszym dziale Marketingu jak też mogą zapoznać się osobiście w naszej firmie.

laser-met@laser-met.com.pl mapa strony LASER-MET Sp. z o.o.
09-400 Płock ul. Kostrogaj 1